תפריט חיפוש

צריך רק להקשיב

15 אוקטובר, 2015 |
ד"ר אברהם בן עזרא

דברי ההסתה השקריים של כנופיות הטרור בראשות כמה "מנהיגים", [כמפלצת רבת ראשים], ובכללם האמירה השקרית בדבר "רציחתו" של הטרוריסט אחמד מנאסרה, לא מפתיעים את מי שמקשיב לכנופיות בימי רגיעה ומנתח דבריהם הנאמרים מעל כל במה ובכל פורום [כשעיקר הבמות והמסגרות לאמירותיהם השקריות - מסופקות להם על ידי קיצוני השמאל בישראל, בתמיכת ארגונים תומכי טרור מארצות ערב ומאירופה הנאצית].

צריך רק להקשיב, לשמוע, להפנים ולהסיק מסקנות.

תחת זאת, יש מי שמתעלם מתוך נוחיות, או מתוך פחד.

מי שמתעלם מתוך נוחיות, יתכן שהוא "משומן" היטב, אולי בעקיפין, על ידי ארגונים תומכי טרור מאירופה או שהוא מקבל תמורה בדרך אחרת, בין תמורה ישירה במזומן, בין תמורה בצורת פרסום/כבוד/כרטיס השתייכות לקבוצה, או כל תמורה אחרת.

מי שמתעלם מתוך פחד, ירא לעמוד נכוחה מול האמת העובדתית וחי בבועה, שבתוכה לא שומעים את הדברים.

כשהטרוריסטים מהכנופיות של אבו מאזן או מכנופיות אחרות, אומרים כי הם רוצים להשליט את "דתם" על העולם, והם אומרים זאת במפורש ובהזדמנויות רבות, צריך להבין כי כפועל יוצא מאמירה זו – הם מתכוונים לעשות מעשים אשר האינקוויזיציה של ימי הביניים היא טיול בחיק הטבע לעומת מה שבכוונת הטרור לעשות וכיצד הוא ישליט את ה"דת" שלו על אחרים.

"דוגמית" - נחזתה בברירה שמציגים הרוצחים בפני המוסלמים, אלה שהם רוצים ברעתם – והברירה היא: להמיר את הדת ל"דת" כלבבן של כנופיות הטרור, או לא, ובשני המקרים - ייערף ראשם בסכין, ייקברו חיים בחולות המדבר או יוטבעו בכלוב עד צאת נשמתם, כפי שמתבצע בפועל, כבל עולם רשע ושותק ככבשים וכדגים.

לאות כי כוונתם רצינית, הם מצלמים את הזוועות.

לאות כי כוונתם רצינית, הם נוגסים [אוכלים] איברים מן החי בעודו מפרפר – ומצטלמים.

צריך רק להקשיב.

כשייווכחו כי במדינת ישראל זה לא אפשרי, הם ימצאו מקומות אחרים, לא רק באירופה אלא גם בשטחי מדינות באסיה ובאפריקה. וכך גם יקרה, גם אם אחמד טיבי יהיה שר לביטחון פנים ויעשה את עבודתו כפי שהוא יודע לעשות, כדי להישרד כאן.

כיצד אפשר ליצור מצב בו הטרור הרצחני ייפסק? תשאלו את הבריטים, שהניחו על כל טרוריסט לאחר הריגתו – נתח חזיר, כי, מה לעשות, זו הדרך הפרימיטיבית המשפיעה עליהם, והיא אגב לא יקרה במיוחד. ויש גם אמצעים אחרים די פשוטים וקלים ליישום. נעשה רק מה שעשו מדינות נאורות כשהיו במצב דומה, לא צריך יותר.

ועוד משהו; צריך להפסיק לתת להם כסף או שווה ערך לכסף ולהפסיק לאפשר העברת כספים דרכנו אליהם מגורמים תומכי טרור.

שווה ערך לכסף - זה בעיקר: תשתיות הנדסיות כמו חשמל, מים, תקשורת, דלק, אך לא רק – גם מוצרי מזון, ספרים ותרופות הם שווה-ערך לכסף, כן, גם תרופות.

מה ההיגיון של העברת כספי מע"מ לכנופיות טרור?! וכי לא ברור מה עושים שם עם המע"מ?!

וכי הם בכלל מנהלים הנהלת חשבונות? וכי הם לא חייבים לישראלים פיצויים עשרת מונים על הנזק, הסבל, הצער, הצורך להתגונן, והטיפול הרפואי הניתן ברוחב לב ובהתלהבות יתירה, כאשר הטרוריסט מגיע לבית החולים?!

מדוע לא עושים חשבון?!

מדוע אין קיזוז מוצדק מאין כמותו - ואם למישהו יש ספק – מדוע שלא יחוקקו חוקים ברורים למניעת ספק?!

למעשה, מה שדרוש זה מעט, קל, בהישג יד וזול.

זכרו: להקשיב, להימנע מלתרום כסף לטרור, לא לתמוך בו, לחקות את הבריטים הנאורים ומעט יצירתיות באותו כיוון לא תזיק.

טוען סינון...ajaxSpinner