תפריט חיפוש

חדירת "מנהגים" זרים, ביחד עם הפליטים: האם אירופה תשרוד?

6 ספטמבר, 2016 |
ד"ר אברהם בן עזרא

כבר ראינו מעט מ"מנהגי" דעאש וקבוצות קיצוניות אחרות בחלק העולם החשוך, החל באכילת חיה טריפה בעודה בחיים על ידי ה"גיבורים" מדעאש ועד התעללות עד מוות בחמורים, כלבים ולהבדיל בבני אנוש..

מצד שני, גם האירופאיים ה"נאורים" לא טומנים ידם בצלחת, וכדי להזכיר ולהמחיש – ראו זליגת אזרחים "נורמטיביים" מאירופה אל התפקידים המכוערים ביותר של כנופיות דעאש והשתלבותם שם בטבעיות, וראו את מעללי האינקוויזיציה ואת נוראות השואה, שכבר הוזכרו במדור זה, ותמיד יוזכרו כי כשם שלסבל ולצער של העם היהודי לא היה קץ, כך גם לזיכרון ולצורך בתיעוד אין ולא יהיה גבול.

ישנו הבדל בין כנופיות דעאש לבין אזרחי אירופה, אם לא במהות, [שכן אלה ואלה "מומחים" בהתעללות ובטרור נגד חסרי אונים וחלשים], הרי ההבדל הוא בתדמית. בעוד שאצל כנופיות הטרור [דעאש, הרשות הפלשתינית, האחים המוסלמים, החיזבאללה, ועוד "ארגונים" דומים], התדמית דומה מאוד למהות, [הטרור מוצהר וגלוי לעיני כל], הרי אזרחי אירופה מצניעים בדרך כלל את נטייתם האנטישמית ואם היצר להרס ולהרג במסווה של אינטלקטואלים נאורים. מדובר בתרמית שפעלה היטב בתקופת השואה, עד כדי כך שיהודי אירופה היו משוכנעים כי הגזרות שקדמו לשואה לא יישארו ולא יעמדו במבחן ה"מציאות" – אותה מציאות שהוכחה כתדמית וכתרמית: למרות יצירות המופת בתרבות ובאומנות, בספרות ובמוזיקה – אותם צרכני תרבות גם ירו למוות בילדים ובזקנים חפים מפשע בלי משפט, קברו אותם חיים ולא בחלו בכל זוועות עולם כולל תכנון מרחצאות גזים ופתיחת הברז "הנכון" לקול התזמורת שניגנה אותן מנגינות של גדולי המלחינים באותה תקופה אפלה לאנושות.

האם יחברו יחדיו פושעי הכנופיות אל הנאורים המדומים מאירופה, שכבר הוכיחו את מהותם האמתית, ויהפכו את אירופה למדינת טרור אחת גדולה? ייתכן, אך יותר סביר כי האירופאים יתעשתו ויגבילו את הגל של כנופיות הטרור, כדי להמשיך ולהתמיד בתדמית ההולכת ומתגברת, הולכת ומתגבשת באירופה כזרם וכנורמה עד כדי מעבר מתדמית למהות על אף גילויי אנטישמיות לא מעטים ועל אף הנטייה המובנית באירופאים לטרור על כל המשתמע מכך כפי שהוכיחה לנה בדרך הקשה והאכזרית ההיסטוריה.

מה קורה באירופה?

עיקר החדשות הן דיווחים על הטרדות מיניות ואירועים דומים.

ברחבי הערים בגרמניה חדר "משחק" הטהרוש שהוא למעשה אונס קבוצתי. המהגרים מאתרים אישה כקורבן, ומקיפים אותה במעגל גברי של עברייני מין. העבריינים מטרידים את האישה-הקורבן בהתמדה לעיני כול, באמצעות אלימות פיזית ומינית המסתיימת באונס קבוצתי. המשחק בוצע בעיר קלן בערים אחרות בגרמניה בתחילת השנה ובאירועים חגיגיים אחרים שכן מדובר באירוע "חגיגי" ובניסיון להחדירו כנוהג באירופה. מדובר באירוע מוסדר, בו האישה המערבית [הקורבן] במרכז, במעגל הראשון הגברים הסוטים המיועדים לבצע את האונס ובמעגלים הרחוקים יותר – הקהל, המורכב מגברים, נשים וילדים המתבוננים בהנאה בנעשה בפרהסיא. אירוע חברתי ממש...ויש, כמובן, עוד כמה "משחקים"...

לא בכדי הכריז הסנטור הרפובליקני מרקו רוביו, במירוץ לנשיאות בארצות הברית טרם בחירת דונאלד טראמפ, כי "אנחנו לא רוצים להיות שוודיה". וכי מה רע ראה במדינה אירופאית זו? מה רע בשוודיה?

בשוודיה התקיימה מדיניות הדלת הפתוחה בכל הנוגע לקליטת מהגרים, מתוך פתיחות ותקווה כי בכך השוודים יתרמו לחברה ויחנכו את המהגרים ללכת בדרכים הנאורות שלהם. אלא שמשאת נפש זו או הערכה אופטימית ונאיבית זו לא בדיוק התממשה.

לדוגמה, בשנת 2015 נקלטו 4000 צעירים בעיר מולנדל שבשוודיה מסיבות הומניטריות. העיר מולנדל היא העיר השנייה בגודלה בשוודיה, בדרום הארץ.

מקרב הכנופיות בעיר שהאירה פנים למהגרים – יוצאות כנופיות עם סכינים וכלי נשק אחרים, וחברי הכנופיות תוקפים אזרחים שלווים ומטרידים נערות באלימות מינית, ויעשו הכול כדי לגנוב מהקורבן את הארנק, האייפון, תכשיטים וכו', יבעטו בקורבן כמעט עד מוות. זו הנורמה החדשה ברחובות ערי שוודיה כיום.

בבריטניה הארגונים היהודים קיבלו בברכה מהגרים מתוך הומניות ואנושיות ואולי מתוך פחד להשמיע דעות אחרות – ובתגובה קיבלו גל של אנטישמיות גואה שטרם אמרה שם את המילה האחרונה.

בצרפת גל האנטישמיות משפיע על עלייה לישראל ורכישת נכסים בישראל בעיקר בתי מגורים בערי החוף לא רק כהשקעה אלא גם למטרת ביטחון אישי [שיהיה לאן לברוח בעת צרה] ולמטרת מגורים.

גל האנטישמיות מקבל עידוד ואישוש מהמהגרים המוסלמים השוטפים את אירופה אשר ברבות השנים חלקם משתלב בחברה ומקבל מעמד אזרחי לגיטימי בתוכה.

תחזית וסוף דבר

אירופה ככל הנראה תשרוד, ותיאלץ לזנוח את ערכי הפתיחות וה"מוסריות" לטובת ערכים אחרים – ערכי ההישרדות והצביון. אפשרות אחרת היא שאירופה תתאסלם, אך יש להודות כי אפשרות זו היא בעלת סיכוי קטן.

יש כבר מגמה לגירוש מהגרים מאירופה ולהגבלת חדירתם אליה. אין ספק כי למדינת ישראל תגיע עליה מאירופה, והדבר לטובה. המגמה לבילוי במדינות "אירופה הקלאסית" המהוות אזורי נופש למטייל הישראלי תיבלם, כי מה לו לטייל ולבלות ברומא או בפריז, בשוודיה או בהולנד, נוכח השתלטות כנופיות אלימות וסיכוני טרור מתגברים שם?! עדיף לטייל בארץ,  באילת, טבריה, ירושלים ונתניה – ערים הרבה יותר אטרקטיביות, וזאת על אף המחיר היותר גבוה כאן.

גם הלקח, שעד כה רק חלק מזערי ממנו נלמד באירופה, פועל לטובת מדינת ישראל וממשלת ישראל בכך שהמצב החדש מאלץ את מדינות אירופה לא רק להבין את המשימות בהן עומדת מדינת ישראל מול כנופיות הטרור, אלא גם ללמוד ממדינת ישראל דרכי פעולה.  

טוען סינון...ajaxSpinner