תפריט חיפוש

על פשעי אירופה

6 ספטמבר, 2015 |
ד"ר אברהם בן עזרא

פשעי יבשת אירופה מול גל מיליוני הפליטים המשחר לפתחה

אירופה, שבשעתו חלקה עינתה והרגה יהודים בגלל דתם ואמונתם במרתפי האינקוויזיציה, אירופה שמאדמתה רוויית הדם היהודי זועקים הרוגי השואה, ולא היה זה מזמן, עכשיו צריכה [ממש צריכה, כי אין לה פתרון ואין לה ברירה] – "לקלוט" מיליוני פליטים, שכל אחד יחיד מהם - מר גורלו, אך בקבוצות - מהווים תמיכה בטרור וסכנה לשלטון האירופאי המערבי – סכנת הכתבה, בדרכי הדמוקרטיה, של חוקי השריעה, שיבטלו כמובן כל זיק של חופש דתי, דמוקרטיה, תרבות מערבית וקדמה חברתית.

אירופה, אשר חותרת תחת ממשלות ישראל בעשורים האחרונים - על ידי תמיכה גלויה בארגוני טרור, על ידי החרמת מוסדות אקדמיים ישראליים, על ידי שלילת מסחר של מוצרים ישראליים כחול לבן שגידולם או ייצורם ביש"ע, על ידי יצירת תדמית של מדינת טרור - למדינה המהווה את מעוז הדמוקרטיה באזור, אירופה שלא מבדילה בין טרור יזום לבין פעילות לחיסולו, המגנה את מדינת ישראל ואת צה"ל - הפועל במלחמה בלתי אפשרית נגד טרוריסטים הנחבאים והנטמעים בקרב אוכלוסייה אזרחית רגישה [כבתי חולים ובתי ספר] ומשם יורים טילים לעבר יישובי מדינת ישראל ללא אבחנה, אירופה ההופכת את ארגוני הטרור לארגוני צדקה ואת הישראלים, נפגעי הטרור - לרוצחים – עכשיו נאלצת לחוות טרור בגבולה.

לא בכדי גרמניה מיטיבה תנאים להגירת יהודים לשטחה מכל רחבי תבל, שהרי הגירתם [אם תתקיים] תסייע ליצור מרכז כובד אינטלקטואלי, שפוי, מתקדם, כנגד המגמה ההפוכה של הפליטים, שכאמור, גורל כל יחיד מהם הוא טראגי ומעורר חמלה עד בלי די.

ומי אם לא היהודים, יכול בעת צרה להוות משקל נגדי... שפוי... בתחום המדע, החברה, המשפט, הערכים...

אירופה עדיין מעודדת תעמולה נגד מדינת ישראל ולא מזהה כי אויבי מדינת ישראל הם בעצם המקור הלא אכזב של הפליטים הבאים בהמוניהם בשעריה.

מקור הפליטים הוא הרשע, הפשע והדיכוי של ההמונים בידי השלטון, בין אם השלטון יציב לכמה עשרות שנים [אסד, קדאפי, סדאם] ובין אם הוא בר חלוף, תרתי משמע – חלופי ל"שלטון היציב" [ראה ערך: האחים המוסלמים ומורשתם, דאעש וההוצאה לפועל, וטרם דובר על איראן והגרעין שבדרך], וגם – קצר ימים, אפוף אי וודאות ובלתי יציב בעליל.

הפליטים נמלטים על נפשם ממלתעות השלטון האכזר באשר הוא, מהדיכוי ומהשיסוי, מהמוות האכזרי ומהעוני, מניקיון שיניים וממחסור תעסוקה, מהכפייה הדתית המיידית שאין ממנה מוצא, זולת  מוות בדרך א' או רצח בדרך ב'.

ואירופה, שהרגה ושרפה בכמויות אדירות מיליוני בני אדם בגלל יהדותם, משוועת היום ליהודים שיצילוה.

איך כתוב בעיתון ספרדי?

"השמדנו 6 מיליון חכמים – קיבלנו במקומם 20 מיליון מוסלמים טיפשים". ועוד היד נטויה.

טוען סינון...ajaxSpinner